Trenere

     
       
Sportssjef Hovedansvarlig Rekrutt    
Fredrik Loven Olof Gustafsson    
Tlf: 97479947  Tlf: 41369723    
E- post: fredrik@heming.no E-post: olof@heming.no    
       
Hovedansvarlig Tennisskole U10 og  Hovedansvarlig Turneringsspillere U14 år    
Juniorspillere 11- 19år      
Peter Broman David Nord    
Tlf: +46 708418633 Tlf: 92238909    
E- post: peter@heming.no E-post: tennisdavid@heming.no    
       
Hovedansvarlig Elite og  Hovedansvarlig U8    
Turneringsgruppe U16 og U19 år      
Joakim Frøberg Anne Cathrine Valle (i permisjon fra 1. mai 2018)    
Tlf: 91901651 Tlf: 95113858    
E-post: joakim@heming.no E-post: ac@heming.no    
       
Tennisskole, Juniortrening og Tennisskole, Juniortrening og     
Voksenkurs Voksenkurs    
Nicolai Herlofson Cristoffer Johansson    
Tlf: 93243523 Tlf: +46 763079416    
E- post: nicolai@heming.no

E- post: johansson.cristoffer@gmail.com

   
       
Tennisskole, Juniortrening og   Tennisskole, Juniortrening og     
Turneringsgruppe  Turneringsgruppe    
Henrik Drake  Vicki Saxegaard    
Tlf: 91116392  Tlf. 98626906    

E- post: henrik_drake@live.no

E-post: vicki@heming.no