Sportssjef

Øivind Alver 98981509 oivind@heming.no

Turneringsspillere U14 og Midtstuen valgfag

Olof Gustafsson 41369723 olof@heming.no

Turneringsspillere U16 og U19

Dan Smith 93969047 smith.dj20002@gmail.com

U10, rekrutt og

turneringsspillere

Vicki Saxegaard 98626906 vicki@heming.no

U10, rekrutt og turneringsspillere

Alex Robinson 92070789 alex.robinson@heming.no

Juniortrening og

turneringsspillere

Henrik Drake 91116392 henrik@heming.no

Tennisskole, Juniortrening, Voksenkurs og Midtstuen

valgfag

Nicolai Herlofson 93243523 nicolai@herlofson.net

U8, U10 og turneringsspillere

Christopher Andersson 41352695 chris.andersson@heming.no
U8, Tennisskole, Juniortrening, turneringsspillere og voksenkurs Rayan Zelmat 96712244 rzelmat262@gmail.com