Ledelsen i fotballavdelingen

 

Ledelsen i fotballavdelingen 2022    
       
Stilling Navn Sentralbord Mail
Adm. leder Svein Gundersen 239 05 073 svein@heming.no
Sportslig leder Julian Madsen 239 05 073 julian@heming.no
Keeper trener Christian H Hafstad 413 61 804 chafstad@yahoo.no
AKA leder Fredrik Klund 239 05 073 fredrik.klund@heming.no
AKA + Sebastian Olafsen 920 94 966 sebastian.olafsen@heming.no
Barnefotball leder Petter Furuseth 981 04 398 petter.furuseth@heming.no
Dommerkoordinator Svein Gundersen 239 05 073 svein@heming.no
Spillerutvikler jenter/damer Katrine Tretteng 977 44 031 katrine@heming.no
Spillerutvikler gutter/herrer Omar Malik 926 96 158 omarmalik92@hotmail.com
Fysisk leder Rune Dybvik 906 79 564 zomsqd@hotmail.com
Trenerveileder Petter Furuseth 981 04 398 petter.furuseth@heming.no
Trenerveileder Fredrik Klund 239 05 073 fredrik.klund@heming.no
Velkommen til fotball Petter Furuseth 981 04 398 petter.furuseth@heming.no
       
Lag/grupper Koordinatorer Telefon Mail
Menn Senior A Daniel Westvang  934 98 837 daniel.westvang@heming.no
Menn Senior 7er Daniel Storrvik 480 62 350 daniel.storrvik@storrvik.no
Heming Ladies (K35) Vigdis Martinussen 909 68 714 vigdismart@hotmail.com
Damer Senior A John Markus Svendsen 959 24 867 johnmarkus@heming.no
       
Junior Herrer (2005-2003) Olegs Matvejevs 968 45 949 moleg@inbox.lv
Gutter 16 år  (2006) Erlend Elgesem 479 00 833 erlend.elgesem@gmail.com
Gutter 15 år  (2007) Lag 1 Daniel Westvang 934 98 837 daniel.westvang@heming.no
Gutter 15 år  (2007) Lag 2 Axel T E Middelthon 988 15 835 axmia001@osloskolen.no
Gutter 14 år  (2008) Lag 1 Ryan Ashwood 406 58 256 ryan@heming.no
Gutter 14 år  (2008) Lag 2 Suvash Giri 911 46 941 girisuvash@gmail.com
Gutter 13 år  (2009) Lag 1 Ryan Ashwood 406 58 256 ryan@heming.no
Gutter 13 år  (2009) Lag 2 Christian H Hafstad 413 61 804 chafstad@yahoo.no
Gutter 13 år  (2009) Lag 3 Petter Weberg 414 56 657 petter.240898@gmail.com
Gutter 12 år  (2010) Barnefotball leder    
Gutter 11 år  (2011) Barnefotball leder    
Gutter 10 år  (2012) Barnefotball leder    
Gutter 09 år  (2013) Barnefotball leder    
Gutter 08 år  (2014) Barnefotball leder    
Gutter 07 år  (2015) Barnefotball leder    
Gutter 06 år  (2016) Barnefotball leder    
Gutter 05 år  (2017) Barnefotball leder    
       
Jenter 19 (2004-2002) John Markus Svendsen 959 24 867 johnmarkus@heming.no
Jenter 17 år  (2005) Katrine Tretteng 977 44 031 katrine@heming.no
Jenter 16 år  (2006/07) John Markus Svendsen 959 24 867 johnmarkus@heming.no
Jenter 14-1  (2008/09) Mariken Kleppe 954 68 738 Marikenkleppe@outlook.com
Jenter 14-2 (2008/09) Marie Dregler 468 42 876 mariedregler07@gmail.com
Jenter 12 år  (2010) Stian Garberg 951 90 052 garberg76@gmail.com
Jenter 11 år  (2011) Barnefotball leder    
Jenter 10 år  (2012) Barnefotball leder    
Jenter 09 år  (2013) Barnefotball leder    
Jenter 08 år  (2014) Barnefotball leder    
Jenter 07 år  (2015) Barnefotball leder    
Jenter 06 år  (2016) Barnefotball leder    

 

Som Kvalitetsklubb har fotballavdelingen forpliktet seg til å bekle følgende roller:

(Rollene er nærmere beskrevet i Klubbhåndboken)

 

Roller Roilleinnehaver Roilleinnehaver
Dommerabsvarlig Svein Gundersen  
FIKS ansvarlig Svein Gundersen  
Kvalitetsklubb ansvarlig Svein Gundersen  
Rekrutteringsavsvarlig Petter Furuseth  
Trenerveileder Petter Furuseth Fredrik Klund
Politiattest ansvarlig Gudrun Ræder Haakonsen  
Fair Pay ansvarlig Fredrik Klund