Ledelsen i fotballavdelingen

 

Ledelsen i fotballavdelingen 2022      
         
Stilling Navn Sentralbord Mail  
Adm. leder Svein Gundersen 239 05 073 svein@heming.no  
Sportslig leder Julian Madsen 239 05 073 julian@heming.no  
Keeper trener Christian H Hafstad 413 61 804 chafstad@yahoo.no  
AKA leder Fredrik Klund 239 05 073 fredrik.klund@heming.no  
AKA + Sebastian Olafsen 920 94 966 sebastian.olafsen@heming.no  
Barnefotball leder Julian Madsen 239 05 073 julian@heming.no  
Dommerkoordinator Svein Gundersen 239 05 073 svein@heming.no  
         
Spillerutvikler gutter/herrer Omar Malik 926 96 158 omarmalik92@hotmail.com  
Trenerveileder Fredrik Klund 239 05 073 fredrik.klund@heming.no  
Velkommen til fotball Julian Madasen 239 05 073 julian@heming.no  
         
Lag/grupper Koordinatorer Telefon Mail  
Menn Senior A Daniel Westvang  934 98 837 daniel.westvang@heming.no  
Menn Senior 7er Daniel Storrvik 480 62 350 storrvik@gxs.no  
Heming Ladies (K35) Vigdis Martinussen 909 68 714 vigdismart@hotmail.com  
Damer Senior A John Markus Svendsen 959 24 867 johnmarkus@heming.no  
         
Junior Herrer (2005-2003) Olegs Matvejevs 968 45 849 moleg@inbox.lv  
Gutter 17     (2006) Espen Musæus 900 90 499 espen@emblabygg.no  
Gutter 16-1  (2007) Ryan Ashwood 406 58 256 ryan@heming.no  
Gutter 16-2  (2007) Axel T E Middelthon 988 15 835 axmia001@osloskolen.no  
Gutter 15-1  (2008) Erlend Bransdal 980 85 582 erlend.bransdal@heming.no  
Gutter 15-2  (2008) Leon Øyen-Melbye
 911 07 885
leoea001@osloskolen.no  
Gutter 14-1  (2009) Ryan Ashwood 406 58 256 ryan@heming.no  
Gutter 14-2  (2009) Petter Weberg 414 56 657 petter.240898@gmail.com  
Gutter 13-1  (2010) Sebastian Olafsen 920 94 966 sebastian.olafsen@heming.no  
Gutter 13-2  (2010) Mats Roald 976 67 129 mats.roald2@gmail.com  
Gutter 13-3  (2010) Axel Günther 459 09 698 axelgunther06@gmail.com  
Gutter 12 år  (2011) Sebastian Olafsen 920 94 966 sebastian.olafsen@heming.no  
Gutter 11 år  (2012) Omar Malik 926 96 158 omarmalik92@hotmail.com  
Gutter 10 år  (2013) Erlend Bransdal   erlend.bransdal@heming.no  
Gutter 09 år  (2014) Fredrik Klund 239 05 073 fredrik.klund@heming.no  
Gutter 08 år  (2015) Fredrik Klund 239 05 073 fredrik.klund@heming.no  
Gutter 07 år  (2016) Fredrik Klund 239 05 073 fredrik.klund@heming.no  
Gutter 06 år  (2017) Barnefotball leder      
         
Jenter 19-1/17R (2005) Mariken Kleppe 954 68 738 marikenkleppe@outlook.com  
Jenter 19-2 (2004-2002) John Markus Svendsen 959 24 867 johnmarkus@heming.no  
Jenter 17-2 (2006/07) John Markus Svendsen 959 24 867 johnmarkus@heming.no  
Jenter 15    (2008)        
Jenter 14-2 (2009) Erlend Dreier 986 26 406 erlend.dreier@gmail.com  
Jenter 13    (2010)) Stian Garberg 951 90 052 garberg76@gmail.com  
Jenter 12 år  (2011) Barnefotball leder      
Jenter 11 år  (2012) Barnefotball leder      
Jenter 10 år  (2013) Barnefotball leder      
Jenter 09 år  (2014) Barnefotball leder      
Jenter 08 år  (2015) Barnefotball leder      
Jenter 07år  (2016) Barnefotball leder      
Jenter 06 år Barnefotball leder      

 

Som Kvalitetsklubb har fotballavdelingen forpliktet seg til å bekle følgende roller:

(Rollene er nærmere beskrevet i Klubbhåndboken)

 

Roller Roilleinnehaver  
Dommerabsvarlig Svein Gundersen  
FIKS ansvarlig Svein Gundersen  
Kvalitetsklubb ansvarlig Svein Gundersen  
Rekrutteringsavsvarlig Julian Madsen  
Trenerveileder Fredrik Klund  
Politiattest ansvarlig Gudrun Ræder Haakonsen  
Fair Pay ansvarlig Fredrik Klund